درباره ما

نوشته شده توسط Super User on . Posted in Contact-Us

شرکت پلاست ورق تاک در یک نگاه

شرکت پلاست ورق تاک ( سهامی خاص ) در سال 1389 تاسیس شد.
در سال 1390 فاز اول تولیدات شرکت با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات اوروپا به منظوره تولید انواع ورق های پلیمری مورد نیاز در صنایع بسته بندی و تولید ظروف یکبار مصرف (پت . پی اس استایرن به صورت سه لایه)در ضخامت های 200 تا 1300 میکرون و عرض 11500 در شهرستان تاکستان استان قزوین به بهره برداری رسید و طرح توسعه ی آن نیز با نصب پیشرفته ترین ماشین آلات برای تولید مستقیم انواع ظروف یکبار مصرف و بسته بندی مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی و بهداشتی و عملیاتی و بهره برداری از آن آغاز شده است.
شرکت پلاست ورق تاک با برخورداری از امکانات کامل و تجهیزات کاملا پیشرفته ی آزمایشگاهی و با رعایت اصول و استاندارد های مورد نیاز موفق به اخذ مچوز های لازم برای استفاده ی محصولات خود در صنایع غذایی و دارویی . بهداشتی شده است. هم اکنون نیز قادر است علاوه بر تامین نیاز واحد های تولیدی فعال و مععتبر به انواع ورقه های پلیمری به طور مستفیم و بی واسطه نیاز بازار به محصول ساخته شده را بر طرف می سازد.
شرکت پلاست ورق تاک در حال حاضر عمده مجصولات تولیدی خود را با توجه به کیفیت و مرغوبیت بالای آنها به کشور های همجوار آسیایی و اوروپایی صادر می کند اما با عنایت به افزایش ظرفیت خطوط تولید این شرکت هم اکنون آمادگی دارد نسبت به تامین نیاز خای متنوغ کارخانه های تولید ظروف یکبار مصرف و بسته بندی و نیز شرکت های فعال در زمینه ی خرید و فروش محصول آماده با انعقاد قرداد های طولانی مدت یا مقطعی اقدام نماید.